>> Kontakta oss

Försäljning

sales@svalson.com

Marcus Astridsson

Teknisk säljare
Balkongsystem

0911-667 29
marcus.astridsson@svalson.com

Hans Björkman

Teknisk säljare
Skjutluckor

0911-667 26
hans.bjorkman@svalson.com

Isac Hellsten

Teknisk säljare
Skjutluckor och Cit i Lä/Café au LÄ

0911-25 72 14
isac.hellsten@svalson.com

Annika Johansson

Teknisk säljare
Cit i Lä/Café au Lä

0911-25 72 17
annika.johansson@svalson.com

Mikael Johansson

Teknisk säljare
Skjutluckor

0911-667 22
mikael.johansson@svalson.com

Maria Johansson-Pettersson

Mammaledig

Teknisk säljare
Cit i Lä/Café au Lä

0911-667 23
maria.johansson-pettersson@svalson.com

Albin Nylund

Teknisk säljare
Cit i Lä/Café au Lä och Skjutluckor

0911-667 27
albin.nylund@svalson.com

Helen Öberg

Teknisk säljare/marknadskoordinator
Skjutluckor

0911-667 24
helen.oberg@svalson.com

Reservdelar/Teknisk support

support@svalson.com

Roger Bergstedt

Service- och projektkoordinator

0911-25 72 10
roger.bergstedt@svalson.com

Jan Forsberg

Tekniker

0911-667 28
jan.forsberg@svalson.com

Ledning

info@svalson.com

Våra e-postadresser till personer nedan följer modellen: fornamn.efternamn@svalson.com

Maud Spencer

VD

0911-667 25 (vxl)

Linus Svensson

Vice VD/Chef systemutveckling

0911-667 25

Anna Källström

Sälj- och marknadschef

0911-25 72 18

Per Karlsson

Tf Produktionschef

0911-667 25

Johan Lyckestig

Konstruktionschef

0911-667 25

Hitta till oss

Huvudkontor, Öjebyn

Svalson AB

Hammarvägen 24
943 36 Öjebyn

Produktion, Luleå

Svalson Assebly Luleå AB

Handelsvägen 7
973 45 Luleå